Kinderkraft Cruiser – функціональна прогулянкова коляска з великими задніми гумовими колесами та столиком замість бампера для новонароджених немовлят до 3 років, вагою до 15 кг. Виконана у двоколірному дизайні з чорною сталевою рамою, покритою стійкою порошковою фарбою, елементами з матового пластику та водовідштовхуючими текстильними елементами. Виготовлена з якісних та довговічних матеріалів. Призначена для щоденних прогулянок з дитиною свіжому повітрі за будь-якої погоди та пори року.
Прогулянковий блок Kinderkraft Cruiser легко вмістить дитину одягнену в зимовий комбінезон – ширина сидіння становить 33 см. Спинка сидіння плавно регулюється по нахилу до горизонтального положення. Підніжка регулюється по висоті. Опустивши спинку сидіння і піднявши підніжку, виходить довге спальне місце. За безпеку дитини відповідають міцні 5-точкові ремені безпеки, що регулюються по висоті та довжині. Оснащені знімними м'якими плечовими та пахвинними накладками. Як захисний бампер виступає широкий знімний столик.
Для захисту від прямих сонячних променів та вітру в Kinderkraft Cruiser передбачений глибокий регульований капюшон із водовідштовхувальної тканини зі ступенем захисту від ультрафіолету UV+50. Батьківська ручка покрита м'якими приємними на дотик накладками. Не регулюється по висоті – висота ручки становить 106 см. Збоку на ручці встановлено фіксатор для підсклянника (входить до комплекту). Для покупок під сидінням розташований місткий кошик з високими бортами.
Колеса в прогулянковому візку Kinderkraft Cruiser ненадувні, різного діаметру спереду та ззаду. Передні колеса поворотні блокуються в одному напрямку, наприклад, при русі по піску. Покришки передніх коліс виготовлені із піни EVA. Задні колеса більшого діаметру, з шинами з гуми. Завдяки пружинним амортизаторам, встановленим на всіх 4 колесах, коляска комфортна, в тому числі і на нерівних дорогах неасфальтованих. Ширина шасі складає 51 см - візок пройде у вузькі дверні отвори ліфтів. Складається та розкладається однією рукою одним рухом.
Характеристики Kinderkraft Cruiser
- для дітей від народження до 3-х років;
- витримує вагу до 15 кг;
- прогулянкова коляска книжка;
- 4-колісна;
- всесезонна;
- ненадувні колеса, що не проколюються;
- покришки задніх коліс із гуми;
- поворотні передні колеса блокуються в одному напрямку, наприклад, під час руху по піску;
- пружинні амортизатори на всіх колесах;
- 5-точкові ремені безпеки з м'якими плечовими накладками, регулюються по довжині та висоті;
- знімний широкий стіл замість захисного бампера;
- регулювання нахилу спинки;
- горизонтальне положення спинки;
- 3 положення підніжки по висоті;
- глибокий регульований капюшон;
- оглядове віконце в каптурі;
- текстиль із щільної водовідштовхувальної тканини;
- нерегульована по висоті батьківська ручка – висота 106 см;
- м'які накладки на ручці керування;
- легко складається/розкладається однією рукою;
- місткий кошик для покупок із вільним доступом;
- замок від мимовільного розкладання;
- знімна оббивка сидіння для прання у делікатному режимі у пральній машинці;
- кріплення для підсклянника;
- центральне ножне стоянкове гальмо на задній осі;
- двостороння педаль гальма стоянки не дряпає взуття;
- в комплекті: чохол для ніг, дощовик та підсклянник.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | KinderKraft |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Розмір коляски в розкладеному вигляді | |
| Вага | 7.6 кг |
| Висота спинки | 46 см |
| Глибина сидіння | 16 см |
| Довжина спального місця | 84 см |
| Ширина сидіння | 33 см |
| Ширина спинки | 33 см |
| Додаткові характеристики | |
| Горизонтальне положення спинки | Так |
| Світловідбивачі | Немає |
| Користувальницькі характеристики | |
| Амортизація | на всіх колесах |
| Вкладок для новонароджених | Ні. |
| Вік дитини | від народження до 3 років |
| Висота батьківської ручки | 106 см |
| Діаметр коліс | передні — 17 см |
| Максимальне навантаження | до 15 кг |
| Жорстке дно | Да |
| Замок від розкладання коляски | Да |
| Захисний бампер | зйомок |
| Капюшон | Да |
| Кількість коліс | 4 |
| Комплект | чохол для ніг |
| Конструкція | Складана |
| Мoдель | Pink |
| Матеріал для оббивання сидінь | полиэстер |
| Матеріал покришок коліс | резина |
| Матеріал рами | Метал |
| Оббивка сидіння стирається | у пральній машині |
| Обивка сидіння зйомка | Да |
| Обмеження ваги дитини | до 15 кг |
| Поворотні колеса | Передній |
| Підніжка | Так |
| Розміри | 51×87×106 см |
| Розміри у складній формі | 51×34×86 см |
| Реверсивність | Немає |
| Коригування капюшону | Да |
| Регулювання нахилу спинки | Да |
| Коригувати підножки за висотою | 3 розташування |
| Регулювання ременів безпеки за висотою | Да |
| Регулювання ременя безпеки за тривалістю | Да |
| Регулювання ручки по висоті | Немає |
| Ремені безпеки | 5-точкові |
| Ручка для перенесення | Ні. |
| Сертифікат | EN 1888 |
| Складається однією рукою | Так |
| Оглядове вікно | Да |
| Сонцезахисний козир | Ні. |
| Спосіб установки | По ходу руху |
| Стоянковий гальм | Ніжна |
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Знімні колеса | всі |
| Тип | прогулянкова коляска |
| Тип коліс | не надувні |
| Тип складання | книжка |
| Ширина шасі | 51 см |
| кошик для покупок | Да |
| чхол для ніг | Да |
- Ціна: 6 990 ₴






