
Стільчик для годування 3 в 1 Chicco Crescendo Up Black
8 590 ₴
- Немає в наявності
- Код: 87046.07
- +380 (95) 766-41-51Менеджер
- +380 (73) 766-41-51Менеджер
Стільчик для годування 3-в-1 Chicco Crescendo Up стане універсальним рішенням для сім'ї з маленькою дитиною. Це багатофункціональне крісло, яке значно спростить процес годування і забезпечить малюку комфортне проведення часу як за столом, так і поза ним. Chicco Crescendo Up вирішує безліч завдань, пов'язаних із зручністю та безпекою вашого малюка. Основне призначення стільця полягає у створенні зручних умов для годування дитини починаючи з шести місяців і в міру її дорослішання. Стільчик 3 в 1 трансформується та адаптується під потреби дитини, що дозволяє використовувати її протягом тривалого часу. Ця практична модель забезпечить комфорт та безпеку завдяки основним характеристикам.
Характеристики стільчика для годування 3 в 1 Chicco Crescendo Up:
- стільчик для годування: від 6 місяців до 3 років та дітей вагою не більше 15 кг;
- дитячий стільчик: від 3 років для дітей вагою трохи більше 40 кг;
- стілець для дорослих: вагою до 110 кг;
- регульована підставка для ніг – надійна опора та запорука правильної посадки у будь-якому віці;
- конструкція: складна для легкого зберігання та транспортування;
- столик та піднос: знімні та легкі у догляді.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chicco |
| Підніжка | Так |
| Тип | Класичний стільчик |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9.6 кг |
| Вкладок для новонароджених | Ні. |
| Вік дитини | від 6 місяців |
| Захисний бампер | Да |
| Конструкція | Складана |
| Корзина для іграшок | Ні. |
| Музичний плеєр | Ні. |
| Обмеження ваги дитини | до 110 кг |
| Поднос | Да |
| Розміри | 66x45x85-102 см |
| Регулювання ременів безпеки за висотою | Да |
| Регулювання ременя безпеки за тривалістю | Да |
| Ремені безпеки | 5-точкові |
| Столик | Да |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
- Ціна: 8 590 ₴





